

Nový klip
Od tří let všem tvrdím, že jsem bubeník, a i když cesty občas vedou různými směry, tak jsem moc rád za tuhle partu Blue’s Not Dead. Letos je to třicet let, co jsem poprvé stál na pódiu po boku táty v kapele Katapult a neznám lepší způsob jak to oslavit, než muzikou. Dejte vědět, co na to říkáte.